Vorige week heeft Schuler tijdens de EuroBlech 2012 in Hannover (D) een nieuw transfersysteem gedemonstreerd: Intra Trans. Kenmerkend zijn de vier sleden die op beide rails onafhankelijk van elkaar kunnen bewegen. Dit biedt een grote flexibiliteit voor de opbouw van de omvormgereedschappen.
Omdat de vier sleden op de beide rails van het transfersysteem onafhankelijkvan elkaar kunnen bewegen, is de afstand tussen de verschillende stations in een groot gereedschap nu niet langer een vaste maat. Dit biedt gereedschapmakers uiteraard nieuwe mogelijkheden bij de opbouw van de gereedschappen. Lees meer over Intra Trans in het bijgevoegde persbericht van Schuler.
![]() | Schuler Intra Trans EuroBlech |
Een demo van Intra Trans tussen de vier zuilen van een grote pers. Het transfersysteem is zodanig uitgelegd dat de afstand tussen de zuilen en niet de breedtemaat van het transfersysteem bepalend is voor de plaatbreedte (foto’s Schuler)
Het transfersysteem Intra Trans zoals geëxposeerd tijdens de EuroBlech, zie ook de video hieronder. Schuler wordt in Nederland ten zuiden van de Maas vertegenwoordigd door Pack in St-Job-In’t-Goor (B) en ten noorden van de Maas door Technisch Bureau Kleijnen & van Balen in Purmerend.