Ga naar hoofdinhoud

Hembrug snijdt geharde moeren op AMB

Hembrug zal tijdens de vakbeurs AMB 2012 in Stuttgart het draadsnijden van gehard stalen kogelomloopmoeren demonstreren. Als draaimachine wordt de Mikroturn 100 Special ingezet.

De Mikroturn 100 Special die Hembrug tijdens de AMB 2012 in hal 8 toont heeft een geïntegreerde torque-motorspil met hydrostatische lagering. Deze hoofdspil met een rondloopnauwkeurigheid van 0,1 micrometer levert dankzij een hoog koppel en hoge  stijfheid de vereiste stabiliteit voor het draadsnijproces in gehard materiaal tot een hardheid van tot 68 HRc.

 

Langere varianten 

Om ook langere en zwaardere kogelomloopmoeren te kunnen bewerken heeft Hembrug de varianten Mikroturn 500 XL (450 mm draaidiameter) met 500 mm lengte ontwikkeld. Om ook draadspillen tussen de centers te kunnen bewerken met ondersteuning van een bril is de Mikroturn  200 L (200 mm draaidiameter) ontwikkeld met een draailengte tot 1000 mm lengte. Voor meer informatie over Hembrug zie ook de video hieronder:

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven