Tijdens de EMO Hannover 2013 exposeert MAG dertien machines. Een bijzondere technische highlight is de nieuwe machineserie VDF 221 Cx voor het bewerken van krukassen. Ook heel bijzonder is een Specht bewerkingscentrum in een dubbelspil-uitvoering (zie de foto hierboven).
Op de nieuwe machines voor de krukas-fabricage toont MAG o.a. de combinatie hardfijnfrezen en -finishen in één opspanning. Ook ruimbewerkingen kunnen op deze machines uitgevoerd worden. Lees meer over de beursdeelname van MAG aan de EMO Hannover 2013 in het bijgevoegde persbericht:
![]() | MAG_EMO |
Het verspanen van krukassen is een interessante bewerking. Tijdens de EMO Hannover 2013 te zien bij MAG. In ons land vertegenwoordigd door De Ridder (foto’s: MAG/PRX)
MAG zal tijdens de EMO een nieuw design presenteren voor de universele VDF DUS in de bouwgrootte 560 en 800
Cel van MAG met verticale draaimachine en vertandingsmachine