Ga naar hoofdinhoud

Mazak met 24 machines naar EMO

Machinebouwer Yamazaki Mazak zal dit najaar tijdens de EMO Hannover 2011 op een 2500 vierkante meter grote stand in totaal 24 machines exposeren. Centraal op de beursstand staan de ‘multi-tasking’-mogelijkheden van de nieuwe Integrex i machines van Mazak.

Onder het motto ‘done in one’ laat Yamazaki Mazak zien wat de eigentijdse mogelijkheden zijn van compleetbewerken. Zoals ze zelf zeggen in een persbericht ”in one hit, one set-up and on one machine”. De foto toont een werkstuk gefotografeerd vorig najaar tijdens de AMB in Stuttgart (D). Lees meer over de deelname van Mazak aan de EMO Hannover 2011 in het bijgevoegde persbericht:

 

doc bestand  Mazak EMO Hannover 2011

 

De eerste video hieronder geeft een voorbeeld van compleetbewerken. De tweede video demonstreert draaimogelijkheden op een Quick Turn draaimachine van Mazak. In ons land heeft Mazak een vestiging in Houten.

 

 

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven