Ga naar hoofdinhoud

MTL Metaal Magazine is jarig!

Het team van MTL Metaal Magazine: Judith Wanjala (accountmanager), Tom van der Meer (hoofdredacteur) en Daniëlle de Wilde (accountmanager).

MTL Metaal Magazine bestaat dit jaar 60 jaar. En dat vieren we. Natuurlijk met taart, maar in juni ook met een speciale jubileumeditie.

1963: Dat is het jaar waarin Reinier Paping een ijzingwekkende Elfstedentocht won. Het jaar ook dat Philips het cassettebandje met bijbehorende speler introduceert. En het jaar dat vakblad MTL Metaal Magazine begon, eerst nog als Metaal & Kunststof.

Dat MTL Metaal Magazine dit jaar al 60 jaar de kennisbron voor metaal is, laten we zeker niet onopgemerkt voorbijgaan. Want wie jarig is trakteert.

In juni komen we met een speciale editie waarin we terugkijken naar ontwikkelingen die in die 60 jaar bepalend zijn geweest voor metaalbewerkende bedrijven. Tegelijkertijd blijven we vooruitkijken.

Meer informatie

Informeer bij Daniëlle de Wilde (06 589 093 35) of Judith Wanjala (06 556 899 47).

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven