De opening van het nieuwe pand van Mitutoyo in Veenendaal is een feit. Op 29 t/m 31 oktober worden klanten en andere belangstellenden uitgenodigd om de laatste productontwikkelingen op het gebied van de geometrische meettechniek te zien.
Tijdens de open dagen worden van 11:00 tot 20:00 uur demonstraties en seminars gehouden. In de showroom op de begane grond zijn bijvoorbeeld op een CMM de nieuwe ruwheidsprobe en de MICAT-planner te zien. Die planner is software die klanten in staat stelt om in enkele minuten CMM part-programma’s te maken. In seminars wordt hier dieper op in gegaan.
Op de eerste verdieping is een showroom ingericht met producten die via wederverkopers worden geleverd. Klanten kunnen zelf de werking van meetmiddelen ervaren. In deze ruimte staan bijvoorbeeld de nieuwste hoogtemeters van de QMHeight serie. Mitutoyo laat daarnaast projectoren, microscopen, hardheidstesters, ruwheidsmeters en een compleet SPC product zien.