Ga naar hoofdinhoud

Rockwell neemt Emulate3D over

Rockwell Automation heeft Emulate3D overgenomen. Dit is een ontwikkelaar van technische software waarvan de producten industriële automatiseringssystemen digitaal simuleren en emuleren.

Emulate3D’s software biedt nauwkeurige simulatiemodellen om de systeemplanning en besluitvorming te verbeteren, gevolgd door emulatietests die het besturingssysteem testen voor de installatie. Zo kunnen klanten van machine- en systeemontwerpen virtueel testen voordat ze productie- en automatiseringskosten maken en zich vastleggen voor een definitief ontwerp.

“We zijn enthousiast over de mogelijkheden die de software van Emulate3D onze klanten biedt”, aldus Fran Wlodarczyk, senior vice president van Rockwell Automation voor het architectuur- en software-segment.

“Klanten zullen hun time-to-market en operationele productiviteit kunnen verbeteren door middel van digitale prototyping van machines en virtuele inbedrijfstelling.”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven