Ga naar hoofdinhoud

System 3R introduceert besturingssysteem

Workshopmanager (WSM) van System 3R is een geïntegreerd systeem voor de
productiebesturing en automatisering op basis van coderingstechnologie, die
foutbronnen elimineert, een betere controle op de productie mogelijk maakt en
eveneens de productiviteit en de winst verhoogt.

WSM kan voor de meest uiteenlopende machinetypen en toepassingsgebieden ingezet worden, waarbij steeds de optimalisering van het productieproces centraal staat. Het systeem verwerkt alle gegevens die voor de productie van een werkstuk en voor de automatisering van de gezamenlijke bewerkingen noodzakelijk zijn.
 
Unieke ID-chip
Met een identificatiesysteem kan aan ieder werkstuk, iedere pallet en ieder gereedschap door codering van een ID-chip een unieke identiteit worden toegekend. Op deze manier kunnen de productiegegevens aan een pallet die een productiecel doorloopt toegevoegd worden. Het werkstuk wordt ingepast in een productievolgorde met bewerkingslijsten waarmee bijvoorbeeld NC-programma’s gereedschappen en magazijnposities vastgelegd worden.
 
WSM automatiseert vervolgens iedere bewerkingsstap en bepaalt de bewerkingstijd. Bovendien zorgt de 3R-referentie ervoor dat alle werkstukken van een serie met gelijke precisie worden geproduceerd.
Ondersteund door het ID-systeem en de referentiesystemen integreert WSM het gehele productiegebeuren. System 3R ontwikkelde eerst referentiesystemen voor de gehele productie, nu voert System 3R ook een systeem voor de productiecontrole en automatisering in.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven