Emag zal tijdens de EMO Hannover 2013 o.a. een productielijn demonstreren voor het maken van tandwielen. De lijn telt vier machines: VL 2, VL 2 (Y), VLC 200 H (afwikkelfrezen) en VLC 100 D (ontbramen). De VL 2 in deze lijn is een éénspillige, verticale pickup-draaimachine.
Andere machines die Emag tijdens de EMO Hannover 2013 zal exposeren zijn: een VLC 100 GT (draaien en slijpen), een VT 2-4, een VT 4-4, een VTC 100 GT (draaien en slijpen van assen), een ELC 160, een Eldec Midi Mind en een Koepfer 300. Daarnaast geeft Emag tijdens de beurs aandacht aan de bewerkingstechniek ECM en verbindingstechnieken. Lees in een eerder verschenen artikel van Metaal Magazine meer over ECM (elektrochemisch bewerken)
![]() | elektrochemisch bewerken |
Het verticaal bewerken van werkstukken is een specialiteit van Emag. Op de foto een as die bewerkt wordt met twee revolvers. In ons land wordt Emag vertegenwoordigd door Oude Reimer uit Hilversum (foto’s: Emag)
Lees in onderstaand Duitstalig persbericht meer over de VL 2 van Emag:
![]() | EMAG_205_VL2_de |
In het persbericht hieronder meer informatie over de VT 2-4 dit is een verticale (vierassige draainmachine) en de VL 2:
![]() | EMAG_205_VL2_de |
Het persbericht hieronder geeft ook meer informatie over de VT 2-4:
![]() | EMAG_194_VT 2-4_de |
Hieronder een artikel verschenen in Metaal Magazine over een VL 2P verticale draaimachine met hangende klauwplaat van Emag:
![]() | verticale_draaimachine_vl2p_emag |